Acél-Vakond Útátfúrás

Direkt zum Seiteninhalt

Karriere

Marketing / Projekt manager

Veszprém megyei székhelyű, magyar tulajdonban lévő speciális, kitakarás nélküli mélyépítéssel - köztük microtunneling - technológiával foglalkozó magyarországi cégek közül jelenleg a legfejlettebbek vagyunk. Cégünk külföldi jelenlétének erősítésére törekszik.

Piackutatási feladatokra, külföldi cégekkel üzleti kapcsolatok kialakítására, illetve meglévő kapcsolataink ápolására keresünk marketing területén jártas kollégát,
marketing / projekt managert.

Feladatok:

  • A potenciális külföldi piacok felkutatása
  • Az Európai Unió tendereinek figyelése
  • Kapcsolattartás meglévő partnereinkkel

Elvárások:

  • Közép, - vagy felsőfokú végzettség
  • felsőfokú (magabiztos társalgási szintű) német nyelvtudás
  • számítógép kezelői ismeretek

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki területen szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált versenyképes juttatások
  • Változatos, érdekes munka
  • Kellemes munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásainknak, kérjük, küldje el nekünk magyar és német nyelvű önéletrajzát a melyep.palyazat@gmail.com email címre.

Építésvezető

Feladatok:

  • kitakarás nélküli mélyépítési munkálatok irányítása (csősajtolás, microalagútépítés)
  • kivitelezés helyszíni irányítása
  • kapcsolattartás megrendelővel, hatóságokkal
  • ütemterv betartása, betartatása
  • zavartalan és folyamatos munkavégzéshez szükséges eszközök, anyagok biztosítása
  • eszközök, berendezések állagmegóvása

Elvárások:

  • gépészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség
  • gépészeti, gépszerelési ismeret, hidraulika szerelésben, mélyépítésben szerzett jártasság
  • min. 3 év építőiparban szerzett gyakorlat
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó szervezőképesség

  • kiemelkedő fizetés
  • versenyképes juttatási csomag
  • betanulási lehetőség
  • stabil céges háttér
  • változatos, kihívást jelentő feladatok

Jelentkezés önéletrajzzal, melyeket várunk a melyep.palyazat@gmail.com címre.

Home | Unsere Firma | Profil | Kontakt | Galerie | Referenzen | Karriere | Sitemap

Zurück zum Seiteninhalt | Zurück zum Hauptmenü